Suites Viva Buzios
| Bezpłatne Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Klimatyzacja |
Hotel Suites Viva Buzios posiada basen, a także restaurację.
Praia Rasa znajduje się prawie 10 min jazdy autem od hotelu oraz Brigitte Bardot Statue jest w prawie 6 km. Gorda Beach leży w odległości 25 min spacerem stąd. Ten hotel leży w pobliżu od dworca autobusowego salineira.
Goście zatrzymujący się w jednym z 8 pokojów w obiekcie mają do dyspozycji balkon. Oddzielna toaleta i prysznic są również oferowane w tych pokojach. Łazienki wyposażone są w oddzielną toaletę i prysznic, a także czepki kąpielowe i ręczniki.
- Lotniska
- Lotnisko Umberto Modiano4 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Suites Viva Buzios?
Odległość pomiędzy lotniskiem Umberto Modiano a hotelem Suites Viva Buzios wynosi 5 km. - ❓
Czy na terenie hotelu Suites Viva Buzios jest dostępny parking?
Tak, hotel Suites Viva Buzios ma parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Suites Viva Buzios?
Goście hotelu Suites Viva Buzios muszą wymeldować się o 12:00. - ❓
Jaki basen dostępny jest w tym hotelu?
Basen jest dostępny w tym hotelu.